Koçyiğit, kurulduğu günden bugüne kadar geçen süre içerisinde içinde bulunduğu hizmet sektörünün bütün sorumluluğunu kolaylıkla üstlendiği gibi, hizmet kalitesini devamlı olarak geliştirerek gümrükleme sektöründeki iddialı konumunu sizlerden aldığı güçle daha da sağlamlaştırmaktadır.

Şirket merkezindeki çalışanlarımız ve saha operasyon elemanlarımız koordineli ve hızlı bir şekilde işlemleri takip ederken, çalışılan gümrükler arasındaki mesafeleri de dikkate alarak, gerektiğinde insiyatif kullanabilen ve sorumluluk alabilecek organizasyon yapısı içerisinde hareket etmektedir.

Konusunda uzman, farklı deneyim ve birikime sahip kadromuz, Dış Ticaret işlemlerinin tüm aşamalarını ve uygulamalardaki değişiklikler gibi konularda firmamızın destek servisleriyle bilgi alışverişinde bulunarak ilgili mevzuatların takibini anında yerine getirmektedir.

Ürettiğimiz hizmetlerin kalitesinin yükseltilmesinin temel şartlarının bilincinde olarak, hem teknolojik altyapımızı hem de insan faktörünün belirleyiciliğini göz önünde bulundurup, her iki temel unsurda yatırım, eğitim ve gelişim projelerimizi kararlılıkla yürütmeye devam etmekteyiz.
Bu ilkeler çerçevesinde rekabet halinde olduğumuz dünya ticareti içindeki yerimizi muhafaza etmek için eğitimli ve güncel bilgilerle donanımlı

personelimizle sizlere zamanında, doğru ve kaliteli hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacağımızı bildiririz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda bizden talep ettikleri hizmetleri kendilerine en hızlı ve güvenilir şekilde sunmak için gerekli organizasyonu sağlamak.

 

Vizyonumuz

 

Vermiş olduğumuz butik hizmet ile müşterilerimizin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak, bilgi, güvenilirlik ve hizmet kalitesi ile sektördeki özel yerini korumak.